День університету у вишиванці


Музика оркестру звучить під стінами Тернопільського національного педагогічного університету. І не тому, що завтра п’ятниця, вихідні. А тому, що саме сьогодні, 19 квітня, один з кращих вишів Тернополя святкує свій день. «День університету!»

Урочистості розпочалися о 14:30 з музично-розважального конкурсу «Караоке на майдані». Кондратюк, звичайно, не приїхав, проте й без нього непогано повеселились: із збиранням грошей, піснями учасників, танцями активних глядачів, та, звичайно, яйцями. А як  без них, це ж «Караоке…».

Заходи  спочатку проводились надворі, якраз в той час, коли дощ  не скупився на воду. Звичайно, університет, як міг накривав собою студентів, проте, на диво, зібралось їх чимало, що й під стріхою всіх не сховаєш.

гроші збирали у різних "позиціях"
В ТНПУ ім. Гнатюка найкращі дівчата

По закінченню музичної частини, естафету підхопили танці, а саме «Флеш-моб у вишиванці» у виконанні студентів. Такої  кількості учасників в одному з атрибутів українського національного одягу, та ще й танцюючих, Тернопіль, мабуть, не бачив.Та це ж педагогічний, має вчити, і показувати на власному прикладі усю різнобарвність та строкатість своєї професії.

«Вулична» частина свята підбігла до завершення, далі ж на всіх гостинно чекав актовий зал вишу, де й відбулась більш урочиста церемонія, за участі викладацькоо складу та студентів. Щоб «офіціоз» не видавався надміру сухим та черствим, до нього додавали  трохи музики. 

Так і минув День ТНПУ ім. Гнатюка: по-теплому та дружньо. Сподіваюсь, кінець світу нас таки обмине, і вже через рік, університет  відзначить свій день з таким же запалом, як сьогодні.

Фотографи сьогодні висоти не бояться. Заради студентів ТНПУ полізли по вікнах

Тетяна Колеснік

[youtube id="5JW8-aX8dqM" width="600" height="350"]

 

1 Response

  1. )))

    “В ТНПУ ім. Гнатюка найкращі дівчата” – це речення відноситься до фото зверху, чи до підпису знизу?