ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ПОСАДОВЦІВ ПОТЯГНУЛО НА … ЕКЗОТИКУ

Понедельник, 25 Июн 2018 16:00
Опубліковано в категорії Україна

У соцмережах висміюють нову ініціативу тернопільських посадовців придбати для міста верблюда. Мовляв, у Тернополі є все, бракує лише горбатого чотириногого.

Про ініціативу управління парків «оживити» зоокуток парку «Топільче» та придбати місцевим качкам та лебедям нового сусіда повідомив депутат міської ради Олег Нитка. Така пропозиція була озвучена на засіданні комісії ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

«Такі серйозні питання розглядали, а тут нам дають прочитати лист звернення управління парків про те, що зоокутку, що в гідопаркупарку «Топільче», конче треба придбати нікого іншого як верблюда. Причому потратити на корабля пустелі вирішено 110 000 грн. бюджетних коштів. З чого складена ціна і чого саме така сума не ясно», — пише Олег Нитка.

Не вовків чи ведмедів, а одразу верблюда… Для чого такий пафос? Може підлеглі мера Надала хочуть обскакати губернатора Степана Барну, який грозився привезти в область австралійське кенгуру. Аби останній сильно не дер вгору носа, його вирішити, як то кажуть, «підбити на злеті». А можливо це просто така мода тепер. Арабські шейхи купують скакунів, а українські чиновники… кенгуру та верблюдів.

Тернополяни уже бурхливо обговорюють цю новину в інтернеті. Більшість коментарів іронічні та саркастичні. Хоча хто його знає, ми тут сміємося, а в ці хвилини в одній з арабських країн до переїзду на постійне місце проживання в Тернопіль готується ні в чому невинна тварина.

Ви можете залишити відгук або трекбек со своего сайта.
Схемы регистрации сертификатов, центр сертификации в Москве .

Ваш відгук